Kancelaria Notarialna
Paulina Wąsowicz
Notariusz
Dojazd
Kancelaria notarialna znajduje się w śródmieściu Olsztyna, w budynku przy ulicy Kajki 7, lokal nr 7, w odległości ok. 50m od skrzyżowania z ulicą Dąbrowszczaków, przy której znajdują się instytucje wymiaru sprawiedliwości oraz inne kancelarie prawne. Taka lokalizacja sprawia, że dotarcie do kancelarii jest niezwykle proste zarówno dla zmotoryzowanych jak i użytkowników komunikacji miejskiej.

Wejście do lokalu, w którym prowadzona jest kancelaria odbywa wejściem od szczytu budynku. Kancelaria notarialna mieści się na II piętrze, do którego można dojechać windą będącą do Państwa dyspozycji.

Parkowanie jest możliwe bezpłatnie bezpośrednio przy jednym ze szczytów budynku, w którym znajduje się kancelaria oraz za zlokalizowanym w niedalekiej odległości budynkiem sklepu Neonet. Ponadto w pobliżu znajdują się liczne publiczne parkingi na ulicy Dąbrowszczaków, parking usytuowany naprzeciw nowo wybudowanego biurowca oraz przy centrum handlowym Manhattan.

Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ulicy Partyzantów (linie nr 1, 5, 9, 16, 20, 24, 25 i 24) oraz Kopernika – w pobliżu wejścia głównego do centrum handlowego Manhattan (linie nr 9, 35).


Kancelaria Notarialna
Paulina Wąsowicz
Notariusz
ul. Kajki 7/7
10-546 Olsztyn
+48 786 861 537
89 757 21 12
Lex est, quod notamus